O Firmie

Firma Geodezyjna SATTELGEO Polska jest specjalistyczną firmą, której działalność obejmuje pełen zakres prac geodezyjnych , z szczególnym uwzględnieniem kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych


Firmę naszą prowadzimy z zachowaniem etyki zawodowej, która wyznacza nam bardzo jasne cele. Wszystkie swoje usługi wykonujemy z  zachowaniem prawa, standardów i norm obowiązujących w branży budowlanej . Posiadamy sprzęt pomiarowy, który pozwala nam na wykonywanie prac geodezyjnych z zachowaniem bardzo wysokiej precyzji i dokładności. Jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC. Posiadamy uprawnienia SEP do pracy przy sieciach elektroenergetycznych powyżej 1kV.


Tworzymy zgrany, zaufany zespół, który permanentnie podnosi swoje kwalifikację i posiada niezbędne kwalifikację i umiejętności do wykonywanych prac.

Żyjemy geodezją na co dzień, nie tylko w pracy, ale także i w życiu codziennym. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że udało nam się stworzyć tą firmę, i że będziemy mogli zapracować na Państwa zaufanie.


Jesteśmy przekonani, że tworzymy wizerunek firmy, która kojarzy się naszym klientom z profesjonalizmem w wykonywanych przez nas pracach. Dbamy o to, aby każde wykonywane przez nas zlecenie było wykonane z należytą starannością, a także terminowo. 

 

Zapraszamy do kontaktu:


inż. Robert Ślipko
geodeta uprawniony


e-mail:  r.slipko@sattelgeo.pl

tel.: +48 505 092 139

Zapraszamy do kontaktu


mgr inż. Szymon Sieg
geodeta


e-mail:  s.sieg@sattelgeo.pl

tel.: +48 788 664 467


Wierzymy, że profesjonalizm nie jest dziełem przypadku, dlatego staramy się to udowadniać każdego dnia.

Jesteśmy Państwu w stanie zagwarantować pełne profesjonalizmu i oddania podejście do każdego zlecenia, gdyż geodezja od zawsze była dla nas pasją.